Saç&Makyaj

Gelin Taçları

2015 Gelin Taçları

Gelin Taçları

Okunma: 1376

25 Haziran 2015 12:43
-A

+A

Düğün gününüzde en göz alıcı kişi olmanız gerektiğinden dolayı saçınızda en güzel gelin taçlarından birini bulundurmanız çok önemlidir. Birbirinden farklı şekillerde tasarlanmış olan taçlar sayesinde gelinliğinizi ve saç modelinizi daha uyumlu hale getirmeniz ve görünümünüzü daha iyi bir şekilde tamamlayabilmeniz mümkün olacaktır.

Tüm gelinlerin kendini özel hissetmek istediği bu özel günde prensesler gibi başına bir taç takılmış olması da çok önemlidir. Saçınıza takılan ve taşlarla çevrili olan bu taçlar sayesinde düğününüzde daha kendinizden emin bir şekilde yürüyebilmeniz mümkün olacaktır. Bu yüzden mutlaka sahip olmanız gerekenlerin bulunduğu listeye eklemeniz gerekmektedir.

2014 gelin taçlarına baktığınız zaman eskiye nazaran daha fazla modelin karşınıza çıktığını görebilirsiniz. Bu taç tasarımlarına baktığınız zaman eskiden klasik tarzda taçlar daha çok dikkat çekerken şimdilerde farklı taşlarla süslenmiş olan taçların daha çok beğenildiğini görebilirsiniz.

Sade beyaz gelinliklerle birlikte içerisinde farklı renklerin de bulunduğu gelinliklerin hayatımıza girmesi, taçlarda da aynı şekilde renklenme yaşanmasına neden olmuştur. Bu da düğünlerin daha renkli bir şekilde geçmesi anlamına geliyor.

Sadece taşlarla şekillendirilmiş değil, çiçeklerle şekillendirilmiş olan taçların da bu yıl en çok dikkat çekengelin tacı modelleri arasına girdiğini görebilirsiniz. Gelinliğinizde bulundurduğunuz taşların renkleriyle uyumlu yapma ya da canlı çiçek kullanılmış taçları tercih edebilirsiniz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Gelin Saç Modelleri 2015

Gelin Saç Modelleri 2015

14:41 - 25 Haziran 2015

Porselen makyaj

Porselen makyaj

14:02 - 25 Haziran 2015