Damatlık

En Uygun Damatlık Fiyatları 2016

Damatlık fiyatları 2016 yılında nasıl seyredecek? En uygun fiyatlı damatlık modelleri neler? Kafanızdaki tüm soru işaretlerini çözüme kavuşturuyoruz.

En Uygun Damatlık Fiyatları 2016

Okunma: 1533

24 Haziran 2015 14:33
-A

+A

Damatlık seçmek erkeklere çoğunlukla sıkıcı bir iş gibi görünür. Malum, bu konuda kadınlar her zaman daha istekli olduğu için sizin alış-veriş listenize de el atmaktan memnuniyet duyarlar. İş fiyatlar konusuna gelince moraller de bozulacaktır haliyle, o yüzden baştan tedbirli davranmakta fayda var.

Düğününüze gelinin güzellliğine yakışır bir karizmayla giriş yapmak için damatlık meselesini ihtiyatla ele almanızı öneriyoruz. Bunun yanı sıra düğün, birçok masrafı beraberinde getireceği için fahiş fiyatlı damatlıklar yerine daha sade, asil ve uygun fiyatlı alternatiflere yönelmeye bakın. Şıklık parayla gelen bir kazanım değil neticede. Önümüzdeki sene dünya evine girmeyi planlıyorsanız, işinizi şansa bırakmayıp şimdiden harekete geçin deriz. Damatlık fiyatları 2016 yılında hangi aralıkta olacakmış gelin birlikte bakalım.
 

Damatlık satın almaya gittiğinizde size çoğunlukla dolar üzerinden fiyat verilir. Bunun nedeni de çoğu markadaki damatlıkların yurt dışından ithal ediliyor olmasıdır. En gözde markalardan yola çıkarak küçük bir piyasa analizi yapıp, damatlık fiyatları 2016 yılında nasıl seyredecekmiş inceleyelim. Karaca’da ortalama damatlık fiyatları 740 lirayken, Hatemoğlu’nda 600 lira civarında seyrediyor. Ancak, bu fiyatlar yalnızca takım elbiseler için geçerli. Eğer smokinle damat olmak niyetindeyseniz kesenin ağzını biraz daha açmanız gerekecek. Zira böyle bir durumda ödeyeceğiniz tutar 1100 lirayı bulacaktır.

Yeni yılla birlikte kataloglara yeni takımlar dahil olacağı için, eski modellerin fiyatları bir nebze daha azalır. Bunu mutlaka değerlendirin. Sonuçta, modeller ne kadar yenilenirse yenilensin üç aşağı beş yukarı aynı tasarıma sahip. Üstelik klasik modeller her zaman en iyileridir ve modaya ayak uydurmaları da gerekmez. Üstelik fiyatları da oldukça uygundur.

Sırf markalı olduğu için ürün almak, bir yerde boşuna para harcamak demektir. Ayrıca kimse gelip de damatlığınızın markasını incelemez, bu sebeple yalnızca size yakışmasıdır önemli olan. Gerisi teferruat yani. Tek yapmanız gereken tarzınızı belirlemek ve bu doğrultuda en iyi taşıyacağınız damatlık modeline karar vermek. Damatlık fiyatları 2016 yılında bahsettiğimiz aralıklarda olmakla birlikte, önde gelen markaların fiyatlarını yüksek buluyorsanız, daha uygun fiyatlı markalardan 400-500 lira arasındaki takımları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Geriye sadece damatlığınızla kullanacağınız aksesuarları seçmek kalıyor. İşte bu kadar basit.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Damatlık Sarar'dan olur

Damatlık Sarar'dan olur

16:30 - 29 Haziran 2015

TISSOT_Damatlık Saatler

TISSOT_Damatlık Saatler

16:18 - 29 Haziran 2015

BAUME & MERCIER Damat Kol Saatleri

BAUME & MERCIER Damat Kol Saatleri

16:11 - 29 Haziran 2015

Yaka Çiceği Modelleri

Yaka Çiceği Modelleri

16:05 - 29 Haziran 2015

Damat Ayakkabısı

Damat Ayakkabısı

15:55 - 29 Haziran 2015

Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

15:47 - 29 Haziran 2015