Damatlık

Damatlara Özel Bakım

Bayan Erkek fark etmez, zaman bakımlı olma zamanı. Yalnızca gelinler değil artık damatlar da gelinler kadar bakımlı görünmek için çaba sarf etmeliler. Damatlara özel bakım önerilerimizle en iyi düğün

Damatlara Özel Bakım

Okunma: 1296

25 Haziran 2015 14:09
-A

+A

Gelinler kadar damatlar da düğün günü daha iyi görünmeyi, övgü toplayıp şımartılmayı beklerler! Ancak bunun için damat adayları kendilerine özel zaman ayırmalı ve bakımlarını kesinlikle ihmal etmemeliler. Damatlar da düğün gününde en az gelinler kadar iyi görünmeliler. İyi görünmek için kolay ve basit bir yol sadece kendinize biraz zaman ayırmanız.

Saç bakımından, maniküre özel bir program uygulamaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise sizin için hazırladığımız önerilerimize kulak veriniz.

Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Geleneksel damat tıraşı yaptırmayı unutmayacağınız kesin. Ama kirli sakalın çok yakıştığı damat adayları da mevcut eğer istemiyorsanız damat tıraşı yaptırmayabilirsiniz. Sakallarınızı biraz düzelttirmeniz daha hoş görünecektir. Eğer damat tıraşı yaptırmak istiyorum diyorsanız bunu daha kapsamlı bir bakıma çevirmek çok daha iyi olacaktır. Kendinizi şımartın ve her zaman gittiğiniz vazgeçemediğiniz berberiniz yerine fazla ödemeyi de göze alarak daha iyi bir salona gidiniz. Saç bakımı yaptırabilir; yüz şekliniz, kişisel özellikleriniz ve saç tipinize uygun saç modeliyle her zamankinden daha iyi bir sonuçla salondan ayrılabilirsiniz. Tüm salonların sizin için hazır beklemediğini hatırlatarak, herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için bir ya da iki hafta önceden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Manikür Önemli

Manikür bir tek kadınlar tarafından yaptırılmıyor. Tırnakların daha düzgün gözükmesi ve batık oluşmaması için sağlık açısından da önemli. Damatlara önerdiğimiz manikür tabi ki renkli ojeler değil. Ancak daha önce hiç yaptırmadıysanız bile bu özel gününüzde bir şans tanıyın hiç pişman olmayacaksınız. Düğün günü gelinlerde olduğu gibi damatlarda bakımlı el ve tırnaklarla göz alıcı olmalıdır. Özellikle fotoğraf çekimi sırasında ellerin ön planda olduğunu unutmayınız. Yaptırdığınız manikürün faydasını çektirdiğiniz fotoğraf karelerinde göreceksiniz. Manikür ile tırnaklarınıza şekil verilecek, temizlenecek ve elleriniz taze bir görüntüye kavuşacak. Uzmanlar el ve tırnak bakımınızı 1 ya da 2 gün önceden yaptırmanızı öneriyor.

Cilt Bakımı

Düğünden birkaç gün önce yaptıracağınız cilt bakımı pek çok cilt sorunuyla baş etmenize yardımcı olacaktır. Ölü derilerin temizlenmesi, kuruluk ve yapılanmayla ilgili pek çok sorunu alt edip pırıl pırıl bir cilde sahip olmanızı sağlayacak. Düğünden birkaç gün önce birkaç saatinizi cilt bakımına ayırmanızı öneririz.

Diş Doktorunuzla Görüşmeyi Unutmayın

Fotoğraflarınızda inci gibi dişlerle gülümsemek, herkesi kendinize hayran bırakmak istiyorsanız diş doktorunuzla bir araya gelip yapmanız gerekenler hakkında konuşmalısınız. Çoğu doktorun önerisi göz alıcı gülücükler için düğünden on beş gün önce diş taşlarınızın temizlenmesi ve gerekli görülürse de beyazlatılması işleminin gerçekleştirilmesi…Siz de bu özel günde rahatlıkla gülümsemek istiyorsanız diş doktorunuzu ihmal etmeyiniz.

Anahtar Kelimeler : Damatlara Özel Bakım,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Damatlık Sarar'dan olur

Damatlık Sarar'dan olur

16:30 - 29 Haziran 2015

TISSOT_Damatlık Saatler

TISSOT_Damatlık Saatler

16:18 - 29 Haziran 2015

BAUME & MERCIER Damat Kol Saatleri

BAUME & MERCIER Damat Kol Saatleri

16:11 - 29 Haziran 2015

Yaka Çiceği Modelleri

Yaka Çiceği Modelleri

16:05 - 29 Haziran 2015

Damat Ayakkabısı

Damat Ayakkabısı

15:55 - 29 Haziran 2015

Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

15:47 - 29 Haziran 2015