Damatlık

Damat Ayakkabısı Modelleri Seçimi

Damat Ayakkabısı Modelleri Seçimi

Damat Ayakkabısı Modelleri Seçimi

Okunma: 758

29 Haziran 2015 14:27
-A

+A

Nasıl ki gelinler için gelinlik ve gelin ayakkabı seçimi önemli ise damatlar için de damatlık ve damat ayakkabısı modelleri seçimi çok önemlidir. Erkeklerin bu konuda seçimlerini daha çok modern ve şaşalı modeller arasından yaptıklarını görebilmek mümkündür. Ağırlıklı olarak seçimlerin parlak ve kemer ile takım olan modellerden yana kullanıldıklarını görebilmek de mümkündür.

Damatlığınızın altına giyeceğiniz ayakkabıyı seçerken daha sonra normal yaşamınızda da kullanabileceğiniz modelleri de seçmeniz faydanıza olacaktır. Çok parlak ve abartılı modeller seçmeniz bu bakımdan faydanıza olabilir. Aksi takdirde sadece bir kez giyebileceğiniz daha sonra raflarınızda eskiyip gidecek ayakkabılar almanız söz konusu olacaktır. bu da pek mantıklı bir davranış olmayacaktır.

Bunların yanı sıra damat ayakkabısı modelleri seçimisırasında basit ve sıradan modelleri kullanmamanız da çok önemlidir. Abartıya kaçmayan rugan modeller bu özel gün için yeterli bir seçim olacaktır. Fotoğraflarınızda sıradan bir ayakkabı olmasındansa daha gösterişli modellerin kullanılması faydanıza olacaktır. Bunlar fotoğraf çektirirken kendinizi çok daha iyi hissedebilmenize olanak sağlayacaktır.

Ayakkabı seçimlerinizde toka mı olacak ya da bağcık mı olacak gibi detaylara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu modellerin ince işçilikle işlenmiş modelleri daha şık ve modern durduğundan dolayı beylerin özellikle bu modelleri kullanmaları faydanıza olacaktır. Bu konuda karar vermek için acele etmemeniz ve girdiğiniz ilk mağazadan alışverişinizi yapmamanız faydanıza olacaktır.

Kullanacağınız takım da damat ayakkabısı modelleri seçimi konusunda dikkate almanız gereken unsurlar arasında yer almaktadır. Böylelikle takımlarınızla ayakkabılarınızı doğru şekilde kullanabilmeniz ve fotoğraflarda da daha şık ve bir bütün olarak görülebilmeniz mümkün olacaktır. Ayakkabı seçiminize karar verdiğinizde modelin ayağınızı sıkmaması gün boyu giyeceğiniz ayakkabı için en doğru tercih olacaktır.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Damatlık Sarar'dan olur

Damatlık Sarar'dan olur

16:30 - 29 Haziran 2015

TISSOT_Damatlık Saatler

TISSOT_Damatlık Saatler

16:18 - 29 Haziran 2015

BAUME & MERCIER Damat Kol Saatleri

BAUME & MERCIER Damat Kol Saatleri

16:11 - 29 Haziran 2015

Yaka Çiceği Modelleri

Yaka Çiceği Modelleri

16:05 - 29 Haziran 2015

Damat Ayakkabısı

Damat Ayakkabısı

15:55 - 29 Haziran 2015

Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

15:47 - 29 Haziran 2015