Damatlık

Damat Ayakkabısı

Ayakkabınızın sıkmaması veya ayağınızdan çıkmaması için ayak numaranızı bilin ve doğru ayakkabı seçin. Damatlığınızın altına giyeceğiniz ayakkabınızı ayakkabı mağazalarından ya da özel üretim yapan ayakkabıcılardan alabilirsiniz.

Damat Ayakkabısı

Okunma: 1224

24 Haziran 2015 14:08
-A

+A

Size özel üretim yapan ayakkabıcılarda ayağınıza uygun ve hayalinizde tasarladığınız ayakkabı modeline sahip olabilirsiniz. Ayakkabı modelleri tasarımcıların yaratıcılığına gore her dönem çıkar karşımıza. Bu dönemde sivri burunlu kovboy ayakkabılarını andıran modeler gündemde. Damatlığınızın altına giyeceğiniz ayakkabı damatlığınızın tarzına uygun olamlıdır. Ağır ve şık görünümlü bir damatlığın altına giyilmiş spor modelli ayakkabı zıt bir görünüm sunar. Içerisinde rahat olacağınız ve kostümünüze uygun renk ve deride olan ayakkabıları tercih etmelisiniz.
Ayaklarınız ayakkabınızın içerisinde rahat olmalı. Düğün gününüz de davetlileri karşılayan, dans eden ve en çok ayakta kalması gereken çift gelin ve dağmat olacakdır. Bu yüzden ayakkabınızı seçerken damatlığınıza uyumu ve rahatlığına önem vermelisiniz. Düğün sonrasında ayak ağrısı çekmemek sizin elinizdedir.

Mevsim ve Provalarda Ayakkabı
Ayakkabınızın derisi, modeli size uygun olduğu kadar mevsim ve düğün mekanına da uygun olmalıdır. Kış aylarında yapacağınız bir düğünde damatlığınıza uygun olarak koyu renk ve kalın derili bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Yazın yapmak istediğiniz bir düğünde ise daha açık renklerde ve ice derili ayakkabı kullanabilirsiniz.
Ayakkabınızı damatlığınızdan önce almalısınız. Eğer damatlığınızı terziye diktiriyorsanız, pantolon provalarının hepsinde yanınızda olmalıdır. Ayakkabı topuk boyları farklılık gösterebilir. Terziniz düğün gününüz de giyeceğiniz damatlığın pantolonunu ayakkabınızın topuk boyuna uygun dikerse tatsız sürprizlerle karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Damatlığınızı damatlık satan bir mağazadan alıcaksanız yine ayyakkabınızı yanınızda bulundurun. Çünkü mağaza görevlisi damatlığınızın pantolon boyunu ayakkabı topuğunuza göre ayarlayacakdır. Dikkatli ve titiz olmalısınız.
Anahtar Kelimeler : damat ayakkabısı,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Damatlık Sarar'dan olur

Damatlık Sarar'dan olur

16:30 - 29 Haziran 2015

TISSOT_Damatlık Saatler

TISSOT_Damatlık Saatler

16:18 - 29 Haziran 2015

BAUME & MERCIER Damat Kol Saatleri

BAUME & MERCIER Damat Kol Saatleri

16:11 - 29 Haziran 2015

Yaka Çiceği Modelleri

Yaka Çiceği Modelleri

16:05 - 29 Haziran 2015

Damat Ayakkabısı

Damat Ayakkabısı

15:55 - 29 Haziran 2015

Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

15:47 - 29 Haziran 2015