Balayı

Aşk garantili 10 tatil rotası

İşte hayatınızın aşkını bulacağınız ya da aşk tazeleyeceğiniz en romantik 10 rota…

Aşk garantili 10 tatil rotası

Okunma: 1161

26 Haziran 2015 12:59
-A

+A

Bodrum
 
Tabii ki en başta kendi cennetimiz Bodrum var! Güzel Bodrumumuzu tüm dünya “Türkiye'nin St. Tropez”i olarak tanıyor. Bilindiği gibi St. Tropez aşk, eğlence ve ünlülerin uğrak yeri demek. Kızların ve erkeklerin birbirlerine en yakın olacağı yer, gökteki yıldızları sayabileceğiniz Halikarnas Disco ve eğlencenin kalbi Cumhuriyet Caddesi…
 
Miami (Florida)
 
Burada hayal edemeyeceğiniz kadar çok güneş ve güzel insan var! Dolayısıyla Miami'de flört etmek tanrının emri! Özellikle tavsiye edeceğimiz yerler dev deniz yataklarıyla ünlü lüks mekan Nobu Lounge ya da Rooftop-Lounge olacaktır. Aşkı bulmak mı istiyorsunuz? Nikki Beach'deki “Amazing Sunday“ partilerini sakın kaçırmayın!
 
Mallorca (İspanya)
 
Buradan yalnız dönmek neredeyse imkansız! Adanın başkenti La Palma'da başarısı kanıtlanmış “flört adresleri” var: Puro Beach, sonra sahil şeridi Paseo Maritimo ve cuma akşamları tavandan gül yapraklarının yağdığı Abaco Barı...
 
Santorini (Yunanistan)
 
Müthiş gün batımlarıyla ünlü Santorin Adası, tam romantiklere göre bir yer! Güzel kızlar ve yakışıklı erkekler nerelerde mi gezinir? Yüksek tavanlı Koo Club, Murphys ve havuzunda beğendiğiniz kişiyle yakınlaşabileceğiniz Jojo sahil barı...
 
Koh Samui (Tayland)
 
Altın rengi kumsallar, tropikal geceler ve bir sürü yalnız kadın ve erkek… Koh Samui, Tayland'ın adeta aşk için yaratılmış rüya gibi bir adası... En hareketleri sahillerinden biri de bar ve restoranların sıra sıra dizildiği Chaweng Beach.
 
Rimini (İtalya)
 
Bir zamanlar İtalyan Rivierası’nın “en kızgın güneşli” sahili olarak ün yapan Rimini, şimdi yalnız kalplerin akın ettiği bir tatil cennetine dönüştü. Bahar aylarıyla birlikte ta sonbaharın sonuna kadar Rimini sahilleri tek gelenleri çift uğurlamayı vaat ediyor! Yanında eşi olmayanlar en çok Byblos'a ve 60'lı yıllardan beri varlığını sürdüren Carnaby Club'a takılıyor.
 
St. Tropez (Fransa)
 
Ünlü bir isimle tanışmak ve flört etmek mi istiyorsunuz? Ya da dünya VIP listesinde yerini almış bir ismi kendinize aşık etmek? O zaman St. Tropez'nin dillere destan havuzu Nikki Beach'e uğramakta fayda var!
 
Ibiza (İspanya)
 
Burada dünya iki konu üzerine dönüyor: Aşk ve çılgın partiler! Bunların en mükemmelini yaşatacak adresler ise barları ve müzikleriyle ünlü Las Salinas Sahili. Güneşin batmasıyla birlikte herkes buraya geliyor ve genelde de soluğu dünyanın en büyük diskosu Privilege'de alıyor.
 
Barselona (İspanya)
 
Akdeniz ile metropol karışımı bu şehrin atmosferi havada aşk kıvılcımları uçuşturuyor... Yaz aşkları için en doğru adres ise şehrin en gözde sahil şeridi Barceloneta... Burası gözünüzün alabildiğine güzel insanlarla dolu... Öyle ki sanki tüm güzellik ve mankenlik yarışmalarına katılan kızlar ve erkekler buraya toplanmış! Canlı müzik ve Akdeniz kokteylleriyle heyecan başlıyor, çekingenlik bitiyor.
 
Roma (İtalya)
 
Romalı kız ve erkekler oldum olası aşka her an hazır olmakla bilinir... Roma'da flörtler her zaman İspanyol Merdiveni'nde başlar, bu bir gelenektir. Roma'ya iner inmez kendinize bir Vespa kiralayıp, şehir turu atın ve trafik lambalarına geldiğinizde beğendiğiniz birine göz kırpmayı ihmal etmeyin!
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

KANARYA ADALARI

KANARYA ADALARI

14:21 - 30 Haziran 2015

TAHİTİ

TAHİTİ

14:20 - 30 Haziran 2015

KARAYİP ADALARI

KARAYİP ADALARI

14:03 - 30 Haziran 2015

FİJİ ADALARI

FİJİ ADALARI

13:57 - 30 Haziran 2015

Mykonos

Mykonos

13:56 - 30 Haziran 2015

SEYŞEL ADALARI

SEYŞEL ADALARI

10:47 - 30 Haziran 2015