Saç&Makyaj

2015 Gelin Saçı Modelleri

Gelinler için düğüne yakın artık belirlenmesi gereken konulardan biri de gelin başı modelleridir.

2015 Gelin Saçı Modelleri

Okunma: 1486

25 Haziran 2015 13:24
-A

+A

Görüntü olarak gelinlik haricinde, sizi tamamlayacak olan diğer konu gelin başı olacağından düğüne en az 1 hafta kala seçiminizi yapmak zorundasınız. Bunun içinde yeni yılda evlenecek gelinlerimize özel 2015 gelin saçı modelleri de bizden geldi. Gelinlik vitrini olarak tabi ki gelinlerimizi bu sorununa çare olabilecek en güzel ve uygulanması kolay modelleri sizler için hazırladık.

2015 gelin saçı modelleri bakarken elbette birçok faktörün göz önünde olduğunu bilmenizi isteriz. Bunların başında iyi bir kuaför gelir. Çünkü saçınızla, makyajınızla bütün halinde olacaksınız ve bu özel gecede istemediğiniz saç modeli yapan bir kuaförle çalışmak asla istemezsiniz. Bundan dolayı internet ya da yakın çevrenizden bu konuda bilgi alarak kendine uygun bir kuaför belirlemelisiniz. Daha sonra düğüne 10 gün kala kuaförünüzle görüşmelere başlayın. Nasıl bir gelinlik aldığınızı ve nasıl bir saç modeli istediğiniz konusunda analizleri beraber yapınız. Bu seçimlerde de saç uzunluğu, saç renginiz, gelinliğiniz, nasıl duvak kullanacağınız gibi detaylar önemlidir. Bu detayların doğru şekilde analiz edilip size uygun şekilde 2015 gelin saçı modeli hazırlanması gerekir.

Genelde 2015 gelin saçı modellerinde başı topuz modeller çekmektedir. Topuzlar bayanlarımızın düğün günü rahatlıkla kullanabildiği için hem de artık klasikleşmiş olsa da topuzdan başka modellerde elbette vardır. Salık saç modelleri, örgü saç modelleri bunlardan bazılarıdır. O halde lafı fazla uzatmadan sizler için tek tek seçip, beğendiğimiz 2015 gelin saçı modellerine geçelim. Resimlere tıklayarak tüm modelleri yakında görebilirsiniz.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Gelin Saç Modelleri 2015

Gelin Saç Modelleri 2015

14:41 - 25 Haziran 2015

Porselen makyaj

Porselen makyaj

14:02 - 25 Haziran 2015